REKOMENDACJE


Od 2021 roku jestem trenerem Kadry narodowej kajakarzy. Od samego początku nawiązałem współpracę z Łukaszem Zubkiewiczem. W swojej długoletniej pracy z reprezentacjami Polski i Portugalii (15 i 14 lat) współpracowałem z kilkoma psychologami.. Łukasz Zubkiewicz to najlepszy mój wybór.

Od samego początku nawiązał bardzo dobry kontakt z zawodnikami. Praktycznie wszyscy zawodnicy chętnie współpracują z nim. Z dużym zaangażowaniem towarzyszy zawodnikom w trakcie całego procesu szkoleniowego, zawodach i w czasie wolnym.
Ryszard Hoppe
Trener Główny Kadry Narodowej Kajakarzy, trener roku w Portugalii w 2013 roku
Cieszę się bardzo, że Łukasz przyjął propozycje współpracy z Kadrą narodową seniorów Polskiego Związku Kajakowego. Od pierwszego kontaktu jego obecność wydaje się niezbędna w obecnym procesie szkolenia.

Jego fachowość jest wysoko oceniana przez Trenera głównego kadry kajakarzy , ale co najważniejsze również przez zawodników. Uważam ze jego obecność jest niezbędna w budowaniu siły mentalnej naszych zawodników. Prywatnie „fajny” facet.
Adam Seroczyński
Wiceprezes Polskiego Związku Kajakowego, medalista olimpijski w kajakarstwie Sydney 2000
Od kiedy zacząłem współpracować z Łukaszem wskoczyłem na wyższy poziom. Nieocenione doświadczenie i indywidualne podejście oraz przede wszystkim ogromna wiedza pomagają mi do dziś. Początkowo jako zawodnik, później trener. Zdecydowanie polecam.
Tomasz Rokicki
Wielokrotny reprezentant Polski w rugby, medalista mistrzostw Polski
Łukasz to przede wszystkim zaangażowany specjalista, który pomógł mi przełamać się sportowo, aby uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Dzięki niemu dostrzegam więcej rzeczy w moim sposobie myślenia.

Łukasz to osoba niezwykle otwarta oraz godna zaufania. Potrafi nie tylko dostrzec problem, ale również pomaga znaleźć rozwiązanie.
Sławomir Witczak
Kajakarz, członek Kadry Seniorów Reprezentacji Polski, medalista mistrzostw świata i Polski
Ostatnie dwa sezony obfitowały w wiele sytuacji trudnych i problemów natury ludzkiej. Problemy z motywacją, z interakcjami oraz zwykłymi problemami młodych sportowców
Z tymi wszystkimi zagadnienia zmagał się Psycholog kadry narodowej kajakarzy P. Łukasz Zubkiewicz.

Wiedza i profesjonalizm oraz ludzkie oblicze Łukasza pomogło całej grupie uporać się z wieloma problemami a praca i czas który poświęcił zawodnikom i każdemu z osobna owocowała widocznymi zmianami zachowań i relacjami wewnątrz grupy.

Nawet najtrudniejsze problemy stały się mniej uciążliwe i o mniejszej dawce ujemnego napięcia tak przeszkadzającego osiągnąć sukces w sporcie.
Marek Głomski
Trener współpracujący z Trenerem Głównym Kadry Narodowej Kajakarzy
Łukasz to prawdziwy człowiek pasji i powołania. Po prostu uwielbia swoją pracę. Czuć od niego chęć niesienia pomocy innym, jest bardzo pomocny i doświadczony, co oznacza że potrafi uratować nas z każdej sytuacji. Ja jako Kajakarz współpracuje z psychologiem już od dwóch lat, mindset w sporcie zawodowym jest bardzo ważna.

Łukasz jest zaangażowany, zawsze potrafi ze mną porozmawiać i oczyścić mój umysł. Dobiera różne metody oraz techniki w zależności nad jakimi obszarami chcemy pracować. Jeśli miałbym postawić na zaufanie, z pewnością byłby to Łukasz. Polecam serdecznie.
Jakub Stepun
Kajakarz, członek Kadry Seniorów Reprezentacji Polski, medalista mistrzostw świata, Europy i Polski
Z Łukaszem współpracuję od około roku. Praca z nim to czysta przyjemność. Od razu poczułam to flow. Praca z nim to był starzał w „10”.

Dzięki Łukaszowi lepiej poznałam swoje emocje i uczucia. Wiem już czego potrzebuje oraz jaki mam cel. Pomógł mi również zrozumieć co mnie motywuje oraz jak o tę motywację zadbać. Pokazał jak skutecznie radzić sobie z presją, stresem oraz innymi wyzwaniami. Jak wprowadzić balans między życiem prywatnym a tym sportowym. Pracowaliśmy także nad jakością mojego snu, co jest bardzo ważne u sportowców. Jest dla mnie ogromnym wsparciem.

Dzięki tej współpracy osiągnęłam bardzo wiele. Jestem mu ogromnie wdzięczna za każdą rozmowę, życzliwość oraz nieopisane zaangażowanie w moją „biegową karierę”.
Pracę z Łukaszem polecam każdemu kto chce rozwinąć swoje skrzydła w każdej dyscyplinie sportowej.
Natalia Nowak
Ultramaratonka, biegacz amator
Łukasz wielokrotnie uratował mi wynik maratonu będą mentalnym wsparciem w trakcie przygotowań, zmagań z kontuzjami jak również podczas samego startu. Nieoceniona pomoc zaowocowała osiągnięciem założonego celu.

Wrodzony luz oraz umiejętność nawiązywania kontaktu doskonale sprawdzają się w pracy z dziećmi. Potrafi dotrzeć do problemu, pomóc wyciągnąć właściwe wnioski. Celne wskazówki do pracy mentalnej ułatwiają zmaganie się z trudnościami zarówno tymi codziennymi, jak również historiami większego kalibru.
Karol Dobrowolski
Biegacz amator oraz ojciec trenujących dzieci
Współpraca z Łukaszem jest bardzo owocna. Spotykamy się już od kilku lat i otrzymuje od niego odpowiednie wsparcie nawet w tych gorszych momentach planu treningowego.
Katarzyna Giedzicz
Pływaczka, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski
Praca z Łukaszem to czysta przyjemność. Pracuje z nim już dwa lata i jak do tej pory nie było sytuacji w której Łukasz mi nie pomógł. Świetny słuchacz oraz partner do biegania.
Wiktor Leszczyński
Kajakarz, członek Kadry Seniorów Reprezentacji Polski, medalista mistrzostw świata i Polski
Łukasz ma duże doświadczenie na różnym szczeblu kariery sportowca, dobrze sobie radzi w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Z grupami z którymi współpracuje poruszał temat presji, koncentracji uwagi i stresu oraz sposobów radzenia z nim.

Pomagał również w budowaniu silnych relacji między członkami zespołu, co wpływa na skuteczność działania na wodzie.
Artur Skuratko
Trener szkółki żeglarskiej
Wynik w wyczynowym sporcie jest sumą wielu czynników. Jednym z nich jest przygotowanie mentalne zawodnika. Z ogromną przyjemnością mogę współpracować w sztabie trenerskim z Łukaszem.

Jego profesjonalizm, wiedza i zdrowe podejście do relacji z zawodnikami, trenerami i sztabem medycznym jest ogromną wartością dodaną do realizacji wspólnego celu.
Kajetan Rakowski
Fizjoterapeuta Kadry Seniorów Reprezentacji Polski w kajakarstwie
Współpraca z Łukaszem jest bardzo owocna. Spotykamy się już od kilku lat i otrzymuje od niego odpowiednie wsparcie nawet w tych gorszych momentach planu treningowego.
Katarzyna Giedzicz
Pływaczka, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski
Długo zwlekałem, aby udać się do psychologa i wizyta u Pana Łukasza była najlepszym wyborem. Otrzymałem profesjonalną pomoc, zrozumienie i ciepłą atmosferę.

Pan Łukasz ma ogromną wiedzę, jest miłą, życzliwą oraz zaangażowaną w swoją pracę osobą. Każda sesja jest owocna i daje mi ogromną dawkę motywacji do działania i pracy nad sobą. Szczerze polecam.
Michał Śmieszny
Kolarz amator, trener spinningu

FORMULARZ KONTAKTOWY


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych
na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Łukasz Zubkiewicz