O MNIE


Witam na mojej stronie internetowej! Nazywam się Łukasz Zubkiewicz, jestem psychologiem sportu oraz trenerem mentalnym, który pochodzi z malowniczej wioski położonej w Puszczy Augustowskiej. Życie na wsi obok urokliwych jezior i lasów ukształtowało mnie jako człowieka, i sportowca. Sport pojawił się już w pierwszych dniach mojego życia, mama żartuje wręcz, że urodziłem się z piłką w dłoni. Jestem również dumnym ojcem i oddanym mężem.

Od roku 2021 mam przyjemność współpracować z Męską Kadrą Narodową Seniorów w kajakarstwie oraz ich młodszymi kolegami czyli Młodzieżową Kadrą Polski w kajakarstwie. Jest to niespotykane doświadczenie oraz zaszczyt współpracować z utalentowanymi sportowcami, którzy reprezentują Polskę na najwyższym poziomie. Zaszczyt jest tym większy, że z Kadrą Seniorów jestem w trakcie przygotowań do kwalifikacji olimpijskich na Igrzyska w Paryżu w 2024 roku. Moja rola jako psychologa sportowego polega na wspieraniu zawodników w osiąganiu ich celów sportowych, radzeniu sobie ze stresem oraz rozwijaniu psychologicznych umiejętności niezbędnych do sukcesu na międzynarodowej arenie sportowej. Praca z Reprezentacją jest przepiękną przygodą, która wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i ciężką pracą.

Ukończyłam psychologię w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku oraz studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Umiejętności trenera mentalnego zdobyłem w Akademii Psychologii Sportu w Gdyni. Jestem również magistrem pedagogiki opiekuńczej na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz powiązaną z nim Sekcją Psychologii Sportu. Dodatkowo od 2021 roku prowadzę zajęcia ze studentami psychologii na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie.

Moja praktyka obejmuje szeroki zakres dyscyplin sportowych, od profesjonalnych zawodników po amatorów. Pracuję z kajakarzami, piłkarzami, kolarzami, pływakami, lekkoatletami, tenisistami, bokserami, i rugbistami, pomagając im w osiągnięciu ich sportowych celów oraz radzeniu sobie ze stresem. Dostosowuję swoje podejście indywidualnie do potrzeb każdego sportowca. Prowadzę ponadto szkolenia i warsztaty z tematyki psychologii, samorozwoju czy profilaktyki. Mam również doświadczenie w pracy z: dziećmi i młodzieżą, osobami starszymi, bezrobotnymi oraz uzależnionymi.

Jak wspomniałem wcześniej, jestem szczęśliwym tatą i mężem. Wolny czas spędzam głównie z rodziną, na działce, podróżując czy uprawiając sport. Rodzina jest dla mnie źródłem wsparcia i inspiracji, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. To dla nich staram się być najlepszym człowiekiem, jakim tylko mogę być. W wolnym czasie uwielbiam biegać. To dla mnie nie tylko sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, ale także sposób na odstresowanie się i złapanie oddechu po intensywnym dniu pracy. Bieganie uczy mnie wytrwałości, a każdy przebiegnięty kilometr to mały sukces.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do kontaktu!

FORMULARZ KONTAKTOWY


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych
na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Łukasz Zubkiewicz